| DyaBaii a întrebat:

Hey TPUbig grin.In urma cu doua luni a fost la o vecina de-a mea trei baieti, dintre care eu am fost cu unul dintre ei dra relatia nu a tinut foarte mult deoarece a trebuit sa se intoarca la bucuresti.Inainte sa plece ne-am certat dar ne-am impacat.Cu timpul am inceput sa-l uit si in urma cu trei saptamani m-am combinat cu un alt baiat.Cam de vreo saptamana am inceput sa visez ca ma sarut cu fostul si tot ce am facut impreuna cat timp a fost aici.Mereu cand merg pe strada imi imaginez cat de fericita eram atunci si cum ma tinea in brate, ma saruta si imi spunea ca ma iubeste.
Ce pot sa fac ca sa il uit? Acum eu sunt cu altcineva dar gandul imi e tot la elsad..Va rog ajutati-ma.Cel mai bun sfat va primi fundita!:X

Răspuns Câştigător
| Monutza a răspuns:

Hei,draga mea niciodata nu vei putea trecutul pentru fara sa vrem el ne urmareste, chiar daca poate noi nu deducem asta. Uite incearca sa retraiesti acele clipe pe care le ai trait cu fostul, alaturi de noul tau iubit.:*:* Si asa te vei obisnui cu ceea ce ai trait in trecut, traiesti si acum numai ca alaturi de o alta persoana. Sper ca te-am ajutat.Te pup, sa ai o zi frumoasa.:*

| Monutza a răspuns (pentru Monutza):

Uita trecutul*

| DyaBaii explică (pentru Monutza):

Asa o sa incerc sa fac:*

| Monutza a răspuns (pentru DyaBaii):

Multumesc pentru fundita.kiss