| Sk8_3651 a întrebat:

H. Y TPU.imi place de o fata, suntem din acesi scoala dar nu din aceeasi clasa, cand vb pe mess vb cu orele, radem, si ma intraba ce fac si chesti din astea credeti ca am vreo sansa cu ea?:-s

3 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Sfatul meu e sa nu ii recunosti ca tii la ea ci pur si simplu sa ii arati doar prin fapte. Din momentul in care ii spui ca o placi isi va pierde interesul fata de tine, daca exista si va deveni indiferenta cu siguranta din 2 motive:1.nu te place si nu vrea sa iti dea sperante / 2. poate de place dar daca i-ai spus nu mai are rost sa te verifice, ceea ce nu e plictisitor.sa te descopere ea...adica isi pierde interesul fata de tine si stie ca te are si la mana.
Ai mare grija ce faci. dovedeste-i ca o placi!
funda?

| Inoue a răspuns:

Bună! Eu cred ca vede in tine mai mult un prieten sau vrea doar o relatie de scurtă durată. Exista si sanse de a vrea o relatie cu tine dar cam slabe după mine.
Bye bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa duci relatia la urmatorul nivel.vezi reactia ei(ai grija in detaliu la reactiile ei), dar nu fizic direct, incearca sa ii pui cateva intrebari "incriminatorii" in "gluma". uita-te la reactia ei, sau daca ai destul sangre in your balls, invit-o la un date, du-o undeva frumos.depinzand de varsta, scoate-o la un suc/prajitura/plimbare in parc/dinner la un restaurant cochet.Nu iesi in locuri mult prea aglomerate, s-ar putea sa nu puteti vorbi deschis despre orice(rusine/stanjenire etc). Nu te gandi doar cum sa te cuplezi cu ea, bucura-te de timpul petrecut alaturi de ea, fa-o sa rada.etc.Iar daca totul merge bine si atractia e reciproca, la final te scoti cu un sarut. poate mai mult cine stie.Bafta! >Nas