| anonim_4396 a întrebat:

TPU!
Am un coleg nou in clasa, si mie mi se pare dragut big grin. Vorbim asa ce faci radem comentam chesti de astea, dar mi-e imi cam place de el happy, si nu stiu ce sa fac, ce sfaturi imi dati, cum sa ma apropii ceva mai mult de el?

2 răspunsuri:
| XxSh0xFirexX a răspuns:

Trebuie sa fi onesta si sa te mai dai pe langa el sa se vada un pic ca iti place de el si sa fi asab mai glumeata cu el ca si cand el e totul pentru tine...BAFTA

| がさいゆの a răspuns:

Incearca sa te apropii mai mult de el-cand mi-a placut mie de un baiat care era asa prieten cum ai tu, odata m-a trantit in pat si a inceput sa ma gadile.I momentul in care am avut curajul, l-am imbratisat si daca-s fi avut curaju la-s fi sarutat.Nu stiu daca este un sfat bun pentru tine dar te-am ajutat cum am putut