| hippy16 a întrebat:

Hey TPU:d poate unii imi stiti deja o parte din poveste . imi place de un baiat iar sambata trecuta cand am iesit la discoteca nu am vrut sa il pup pentru ca el avea prietena si am zis ca din respect pentru ea nu fac asa ceva . iar sambata aceasta cand am iesit mi-a zis ca s-a despartit de ea si de data asta am cam picat in 'plasa'... am stat toata noaptea impreuna ne-am distrat, ma condus acasa, si mi-a zis ca are o 'slabiciune' pentru mine, nu stie exact ce e dar asta simte ... dar a 2-a zi am aflat ca s-a impacat cu ea. si se intampla de fiecare data cand iesim ca noi sa stam impreuna .voi ce credeti ca a vrut sa zica prin faptul ca are o slabiciune si ce ar trebui sa fac eu de acum incolo? sa fiu indiferenta(pentru ca pe el asta il odoare foarte tare)?

6 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Da, pana o sa te vrea doar pe tine.

| Authentic a răspuns:

Baiatul poate vrea un singur lucru... cick pok.

| mariafaraioana a răspuns:

Un baiat mai mare de 22 de ani eu am 15 ani mi-a propus sa ies cu el am vorbit o noapte la telefon cu el si a doua zi ne-am intalnit numai ca el era cu o tipa de 5 ani erau impreuna ea are 19 ani.Si am iesit eu ca sa obtin ce vreau trebui sa mai trec si prin din astea. dar dupa 3 luni l-am facut sa renunte la ea si am stat cu el 7 luni dupa au aflat parintii mei si nu m-au mai lasat nu l-am uitat. Dar e genu de 'golan' si parerea mea este ca daca ai incredere in tine si te tine fal sa fie nebun doar du
pa tine.succes!

| hippy16 explică (pentru mariafaraioana):

Uau happy mi se pare incredibila povestea ta. Sti pana acum incercam sa fiu increzatoare ca va fi bine si cine stie poate voi fi cu el. Multumesc pentru ca mi-ai dat incredere in mine:* multumesc mult!

| mariafaraioana a răspuns (pentru hippy16):

M-am cam prostit si eu am cam lasat balta scoala adica merg la scoala dar mintea mea nu mai este demult acolo. La inceput prima saptamana fara el o dadusem pe antidepresive.Dar acum sunt sigura ca in vacanta ne vom impaca pentru ca parintii mei nu ma vor mai tine din scurt.Si daca nu e asa cum vrei tu inseamna ca nu este sfarsitul.Cu placere:*

| hippy16 explică (pentru mariafaraioana):

Ai grija de tine ca pana la urma mai sunt si alti baieti. dar stiu cum e cand vrei sa il ai nu conteaza ce presupune asta... pentru ca si eu in momentul asta asta simt. simt ca as putea face aproape orice pentru a fi cu el. are ceva special ce imi place, nu e ca toti, e asa mai 'nebun' ca si mine si e exact ceea ce vreau. si am refuzat ceva baiati numai in speranta ca voi fi cu el odata. si sti ceva, lupta ca sa il ai ca parintii daca il vor cunoaste si vor vedea ca e un baiat bun nu o sa mai aiba nimic impotriva:*