| Bibbyshor a întrebat:

Daca un baiat te priveste pe furis cand nu esti atenta si la un moment dat se uita direct in ochii tai si ramaneti asa cateva minute ce poate insemna? De ce te priveste asa?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Pentru ca te place si vrea sa-ti atraga atentia.

6 răspunsuri:
| pucs a răspuns:

Ai ceva in ochi.

| VampireBlood a răspuns:

TE place! Bravoo`

| AndaVr a răspuns:

Clar ca te place, foarte evident nu crezi asta se intampla mai mult in filme

| Hurrem a răspuns:

Ori pentru ca te place ori pentru ca stie ceva secret de-al tau... pot fi mai multe motive happy

| calinbasset a răspuns:

Love is in the airhappy

| andruscastrr a răspuns:

Pai acum intrebarea este daca il placi, pentru ca evident el te place pe tine!