| availablehandyman a întrebat:

Ieri m-am intalnit cu fata pe care o plac la strand, am vorbit cu ea, am glumit ea a ras, si m-am uitat in ochii ei, iar aceasta a lasat ochii in pamant, si se uita pe furis la mine, ce poate insemna asta? sad dau funda

Răspuns Câştigător
| Psihedelic777 a răspuns:

Da ...pai din ce spui, cel mai probabil ii esti simpatic.Du-te si mai vorbeste cu ea si vezi cum mai reactioneaza.De obicei asa fac fetele cand le place de cineva, deci e de bine.Asa ca incearca-ti norocuhappy Baftahappy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si a lasa privirea-n jos, si a rostit cu glas sfios..., sant Rasturnica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E timida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Nici eu nu prea am tupeul sa am uit in ochii interlocutorilor mei, dar asta nu inseamna nimic.

| StalkerSoul a răspuns:

II place de tine, dar se intimideaza, adica e timida! Apropie-te mai mult de ea, cunoaste-o!

| MyhaElla04 a răspuns:

Inseamna ca te placewinking