| Firstgirl a întrebat:

Daca un baiat pe care l-ai văzut de două ori te priveste pe furis cand nu esti atenta si la un moment dat se uita direct in ochii tai si ramaneti asa cateva minute ce poate insemna? De ce te priveste asa?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te place dar este timid, nu are curaj sa i ti spuna in față ce simte pentru tine, sau îi este teama de un refuz categoric din partea ta, ce varsta ai?

| Andreeush a răspuns:

Poate te place.

| SilentRain a răspuns:

E psihopat vrea să te omoare

| ancaval a răspuns:

Pentru că tocmai a făcut pe el!
Na...se pare că e adevărat, toate la timpul lor, chiar și lucrurile prostești, naivitatea, toate își au timpul lor.
Probabil sunteți tinerei și de aia sunteți surprinși la gesturi de astea, probabil îi este drag de tine, ceva ia atras atenția. Din păcate toate-s trecătoare, deci nimic nu ține.

| Endoryus a răspuns:

Ai ceva intre dinti.
Copilarii, nu iti bate capul prea mult. Daca te placea, te baga deja in seama. Asta daca nu e un fatalau. Daca e unul, zi mersi ca nu te baga in seama, nu ai ce face cu ei oricum.