| PuffyPufosul a întrebat:

De anul trecut un coleg de-al meu s-a mutat la alta scoala. Eu eram indragostita de el. Dupa ce m-am obisnuit fara el, ieri am mers cu clasa intr-o excursie si a venit si el. In autocar am stat langa el si pe mine si pe prietena mea ne tachina. Era putin enervant. Dar astazi parca am intrat intr-o depresie : ma gandesc numai la el, sunt parca din ce in ce mai indragostita de el. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Pai daca ai id-ul lui puteti vb despre cat de bine v-ati distrat in excursie il intrebi daca vrea sa iaa cu rolele cu bicicleta is profiti de ocazie si ii spui happy

| LightingManuel a răspuns:

Hmm, pai e clar ca s-a schimbat si ca nu mai e cum erea inainte.U nu te gandesti la baiatul asta care e acum, u te gandesti la cel care a fost.Nu stiu multe despre asta, asa ca nu imi dau seama cat de schimbat sa fie

| freakyjoker a răspuns:

Pey...am o situati mai grea c atine deci, dar el te place? daca da spune-i unei pr d-a tale ca sa-ti faca rost de id-ul lui si bafta!