| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a întrebat:

Hey TPU:*de cateva zile imi curge din vagin un lichid transparent, cremos si care se intinde. Oare ce e? funda:*

Răspuns Câştigător
| briosicabriosel a răspuns:

Buna, este ceva normal. nu trebuie sa iti faci griji, doar sa ai grija de igiena

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca te-ai fi jucat cu vreun baiat, ti-as fi spus ca este rezultatul abundent al excitatiilor, dar asa, este cel mai probabil o infectie, dela umblat in zona cu mainile nespalate - in cel mai bun caz! - sau contact sexual sau manual din petting, tot cu mana nespalata, sau cu partener infectat, care ti-a transmis si tie "bucuria", mai ales ca la el poate fi si asimptomatica!

Fuga la control si fa si o lama, obligatoriu! Mare atentie la spalatul pe maini, lipsa lui poate duce si la hepatita = "Boala mainilor nespalate!"

Nu amana, ca se agraveaza! Precis nici frumos nu miroase!

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc explică (pentru PsihoSex):

Buna!:*vreau sa spun ca eu sunt inca virgina.niciodata nu am avut relatii sexuale, am doar 15 ani.o singura data mi-am masat clitorisul.dar de obicei inainte sa imi vina menstruatia asa patesc.dar ar trebui sa imi vina pe la sfarsitul lunii... poate imi vine mai devreme.

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc explică (pentru PsihoSex):

Plus ca am o infectie urinara groaznica pentru care fac perfuzii.deci"?

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc explică (pentru PsihoSex):

Plus ca am o infectie urinara groaznica.deci?

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc explică (pentru PsihoSex):

Plus ca am o infectie urinara groaznica pentru care fac perfuzii.deci?

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai si pentru infectia aia urinara ai fost la medic sper! Daca cumva nu, du-te urgent! Si respecta cu strictete tratamentul!

Poate te-ai pus pe ceva, undeva, ( si de pe un colac de wc, intr-o casa straina, poti lua multe chestii nasoale!) si te-ai pricopsit! Sanatate!

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc explică (pentru PsihoSex):

Bineinteles ca m-am dus la medic.Doar nu o sa iau dupa capul meuhappy.Iau niste pastilute si fac niste perfuzii.si in legatura cu colacul de WC sau casa straina.nu cred.nu am fost nicaieri.dar azi nu mi-a mai curs acea chestie.si am doar 2 zile de perfuzii:*:*:* Multumesc foarte mult!:X:*

| Doηηa a răspuns:

Scurgere vaginala. Ceva perfect normal.

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc explică:

Sigur? Sunt foarte speriata:-ss

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc explică:

Vreau sa va multumesc tuturor pentru raspunsuri.nu mai am problema aia.nu mai curge nimic:*