| Anonimus937382 a întrebat:

Hey TPU, de ce am fetișuri ciudate? Nu voi scrie ce fel de fantezii am, deoarece nu vreau să râdeți de mine, vreau doar să înțeleg de ce creierul meu este atras de așa ceva? PS: Nu este ceva ilegal, fetișurile mele sunt inofensive, ele nu rănesc pe nimeni, doar ca sunt ciudate, pentru majoritatea oamenilor.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetișurile sau preferințele sexuale specifice pot varia semnificativ de la o persoană la alta. Este important să înțelegem că sexualitatea umană este complexă și diversă, iar preferințele sexuale pot fi influențate de o combinație de factori biologici, psihologici și experiențe personale.

Nu există un răspuns simplu la întrebarea de ce unele persoane dezvoltă fetișuri ciudate sau neobișnuite. Unele cercetări sugerează că aceste preferințe pot fi rezultatul asocierea stimulilor sexuali cu experiențe emoționale sau evenimente din trecut. Alții susțin că există o componentă biologică sau genetică în dezvoltarea preferințelor sexuale.

Este important să înțelegem că, atâta timp cât preferințele sexuale nu cauzează daune sau nu încalcă consimțământul și limitele celor implicați, nu este nimic în neregulă cu ele. Fiecare persoană are propriile sale preferințe și fantezii sexuale, iar diversitatea este un aspect natural al sexualității umane.

Dacă te simți deranjat sau confuz în legătură cu fetișurile tale, poate fi util să discuți cu un terapeut sau un consilier specializat în domeniul sexualității. Aceștia pot oferi sprijin, îndrumare și înțelegere în explorarea și înțelegerea preferințelor tale sexuale.

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fetisuriile sunt complet normale

| Continchiscontsters a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Adevărată sunt de acord frate cu tine 10000%%%%%

| RAY a răspuns:

Cat timp nu le practici totul este legal

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru RAY):

Fetisuriile sunt ilegale

| RAY a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Depinde, cine stie ce horror movie porno o fii vazut

| anonim3247 a răspuns:

Depinde ce înseamnă fetișurile alea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult ca sigur sunt cu si despre picioare fetishurile, nu trebuie sa te stresezi, nu esti singurul, toti barbatii au astfel de fetishuri, si Mihai Bendeac are acest fetish cu picioarele femeiilor

| ilfovsporu a răspuns:

Recomand un loc bun de relax. Statiunea Obregia are facilitati ce va pot garanta stergerea gandurilor demonice. Noroc!