| XNicooxp a întrebat:

Ce fetisuri ciudate aveti?:p

14 răspunsuri:
| MishuD a răspuns:

Fetisurile "ciudate" nu se povestesc pentru deliciul gloateilaughing Fetisurile faine care depasesc sfera comuna se experimenteaza in privat pentru o cunoastere mai buna a lor.

| Dσℓℓу a răspuns:

Cu un doctor in cabinet, dupa consultatie laughing))

| vocea a răspuns:

Depinde de ce stare am, cateodata cu multe femei, cateodata cu virgine, altadata cu femei mature imaritate, m-ai am si cu femei in dus, cu profesoara, cu elevele, cu femeia de servici, cu secretara de la banca, cu mama prietenului meu, cu prietena prietenului meu, cu fosta prietena a prietenului meu, cu o calugarita, poate si cu o vaduva, oricum sa nu crezi ca sunt obsedat sexual, doar pentru ca le vreau pe toate.

| iDavidS a răspuns (pentru vocea):

Esti analfabet...

| aumih16 a răspuns:

Sa ma trezesc intr-o dimineata! de sex feminin! fara eu ca eu sa stiu! laughing

| aumih16 a răspuns:

Si stii ce este interesant! ca daca imi place sa ma trezesc asa dimineata de sex femininlaughing nu ma mai intorc iar la sex masculinlaughing adica seara ma culcam de sex masculinlaughing si dimineata ma trezeam de sex femininlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simt nevoia sa omor o vecina pe care o cam mananca de mai bine de un an. Atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa fac sex in celula cu numarul 234 a penitenciarului Rahova.

| Alicezzz a răspuns:

Aveam pe vremea liceului cu profu de sport un tip inalt, misto si smecheros la vremea aceea rolling on the floor

| EmanuelKant a răspuns:

Fac pipi cu lumina stinsa.

| Horusss a răspuns:

Aceste lucruri intime nu cred ca trebuie discutate aici.

| CristianAndrei2016 a răspuns:

Nu cred ca este ciudat sa ai un fetish big grin

| cikone a răspuns:

Spune tu ce fetișuri ai, ș-apoi îți spunem și noi!
Dacă ești tu cea din pozã, cred că tare-ți mai place viața

| XNicooxp explică (pentru cikone):

Prietenul meu are foot fetish. Eu nu am laughing