| AnonimaAnnoNiMA a întrebat:

Deci dati-mi va rog cateva texte pentru Valentines Day ca sa-i trimit mesaj iubitului meu. Va rog mult! Acum chiar am ramas fara idei. Dau funda la cel mai reusit!

Răspuns Câştigător
| spiderman a răspuns:

Zile in sir m-am tot gandit ce cuvant ar fi mai potrivit sa-ti spun astazi. Ca o dulce ameteala ma cuprinde atunci cand ma gandesc la tine. Si acum ma pierd. Nu vreau, nu pot sa mai gandesc. Pur si simplu te iubesc si alte cuvinte nu gasesc.

1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

As trimite un mesaj care nu e scris de mine doar daca mi s-ar parea extrem de frumos,si original, sa ma caracterizeze in ce simt.
Dar nu ar fi nevoie.
Nici tu nu ai nevoie.Ai o persoana pe care o iubesti, scrie tu ceva, Pana pe 13 la 12 noaptea iti vin idei.cauta-le in sufletwinking