| ßianca a întrebat:

Vreau sa-i trimit iubitului meu. o "scrisoare" . ca mi-e dor de el si ca il iubesc. dati-mi si mie idei. dar sa fie mai lunga "scrisoarea". ~funda!~

2 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Buna bianca
draga mea, sincer mi.ar fi mult mai usor sa te ajut in conditiile in care asi sti ceva despre voi, dar am sa incerc sa te ajut.am sa.ti scriu ceva orientativ,o mai poti "adapta" tu apoi...

draga mea ai putea sa.i spui orice.ti trece prin cap, orice simti, pana la urma faptul ca.l iubesti si ca te.ai gandit sa.i spui asta printr.o scrisorica e doarte frumos soi chiar merita apreciat.
tit doresc din tot sufletul sa ai parte de multa bafta si sa.ti gasesti cuvintele pentru scrisoare.
sa fiti fericiti si sa va iubiti mult mult mult.
succes
pupici

| koopman a răspuns:

Buna.Pai spune-i ca iti e dor de el.Ca il iubesti si mai mult ca iai simtit lipsa.Ca vrei sa-l vezi cum mai arata.Poate ii spui ca iti e dor sa faci dragoste cu el(doar daca ati inceput sa faceti asta).intreba-l ce iti aduce, cand vine acasa(daca fost plecat). Spune-i ca vrei sa mai iesiti prin parc sau pe undeva numai voi 2. Spune-i ca vine pastele si ca vrei sa il petreceti impreuna. Funda?