| sharlyn a întrebat:

Hey tpu...Deci imi place de un baiat de la liceu e mai mare cu un an decat mine,il plac foarte mult,i-am aflat numele si l-am cautat pe facebook l-am gasit dar imi este frica sa vorbesc cu el, cand ne vedem el nici nu se uita la mine intr-un timp se uita, acum l-am sters de pe facebook pentru ca de fiecare data cand il vad online simt ca "innebunesc"simt ca imi face rau sad.Cum i-as putea distrage atentia? Vreau sfaturi calumea nu din batjocura.

Răspuns Câştigător
| Madnees a răspuns:

In primul rand daca chiar iti place de el adauga'l din nou in lista ta de prieteni de pe facebook, iar cand il vezi online fa primul pas si saluta'l. Incearca sa te implici la liceu in activitati in care este si el implicat si sa il faci sa te cunoasca si astfel sa il cunosti si tu pe el. Apoi daca e sa te placa...o sa te placa, daca nu, nu sad.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca era interesat de tine, sigur facea el primul pas

| sharlyn explică:

Raspunsul acesta se potriveste cu numele tau happy rolling on the floor...ce pe tine asa te-ar atrage o fata rolling on the floor

| sharlyn explică:

Foarte fainrolling on the floor

| Paun_Ionut_1996 a răspuns:

Baga-l in seama vorbeste cu eL! Date pe langa el!