| KidNormal a întrebat:

Hey TPUhappy Eu am 12 ani si 8 luni.1.50 si 40 kg ce credeti adica ce trebuie sa fac eu fac basche de 2 ori pe saptamana dimineata mananc cereale cu lapte la pranz uneori nu mananc si daca mananc numai fructe si seara ceva doar felul 2 adica spaghete carne ceva usor uneori mananc paine prajita cu ceai dar tot degeaba mie mi se pare ca st grasa si mica toata lumea zice c st bine asa dar mie nu imi plk
P. S: funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| νєησм a răspuns:

Fato,esti foarte bine cum adica 40 KG la 12 ani? E super binestraight face nu manaci decat fructe la pranz? Si mai bine multe fete se chinuie la varsta ta de la 55 vor la 45 sau 40 iti zic ca e bine nu face nici o schimbare daca vrei o parere sincera ascult-o pe a meahappy.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lumea este sinceră cu tine!
Ai greutate absolut normală și recomandată. Practică în continuare baschet, te va ajuta să te mai înalți.
Ești în perioada de creștere, nici să nu te gândești la vreo dietă sau ceva de genul ăsta. Ești sportivă.
Pa, pa.