| SnYcK3rS a întrebat:

fac sala de 1 luna de zile. Abdomenul in lucrez doar miercurea.Sincer sunt oarecum dezamagit pentru ca dupa 1 luna de zile nu se vede nici macar putin.Sunt constient ca dupa 1 luna de zile nu apar rezultate mari, dar imi doream asa putin sa se vada.Cand ma incordez se simt patratelele, dar nu se vad.As vrea sa fac abdomene acasa, dar nu stiu daca vor avea efect. Ajutati-ma cu o parere sau cu niste idei cum sa le fac, cate serii, cate repetari.Nu-mi dati prostia aia dupa youtube cu 8 min pentru un abdomen perfect.

FUNDA+VOT

PS: Am 16 ani, sunt baiat si pana se incepe scoala imi doresc sa am un rezultat vizibil la abdomen

PS:Beau multa apa

[ Scz Categoria, stiu ca e cea mai vizionata ]

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Shady_3410 a răspuns:

Eu bag pe zi in jur de 50-60 flotari. Inainte de mese. Si mai iau si suplimente nutritive iar intr-o saptamana mi sa marit abdomenu si bratele happy Nu ma incurc cu sala mai degraba fac in casa flotari pana imi cad mainile si am mai multe rezultate ca intr-o sala (cred eu)