| Sexy123231 a întrebat:

Hey TPU,Ieri am fost la un prieten ca sa facem teme,dar el m-a chemat in camera lui ca sa imi arate ce laptop si-a luat eu am mers si el a inceput sa ma sarute, pormo el mi-a dat hainele jos si ii le-am dat si eu lui... apoi ma pus in pat si a ejaculat in mine mi-a facut sex oral...m-a pus sa i-o sug etc. dupa aceea i-am zis ca merg la baie.el a venit la mine si am facut-o vreo 5-10min si a ejaculat in mine. dupa 1 min m-a dus in camera lui..ne-a inchis acolo si el mi-a facut oral imi lingea sanii si am facut-o vreo 5 ore iar apoi am adormit cu penisul lui in mine de dim eu am plecat acasa iar el a zis ca mai vrea sa inv impreuna...credeti ca pot ramane insarcinata.ps am 16 ani

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tu te-ai dus la el doar pentru teme inseamna ca eu sunt deja primar. La cat sex spui ca ati facut incepe sa-ti cumperi scutece. Pentru viitorul bebe. Sau si pentru tine. Ca nu pari prea mare.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Dario, ai candidat la Primarie?(tachinare)
Ceva imi spune ca intrebarea a fost pusa la misto, iar voi ati raspuns serios.
Fii atent la numele ei... Daca ar scris Maria, Ioana, etc. poate, poate as fi luat in serios.
5 ORE DE SEX...sa fim serioasi...cine se crede star porno? rolling on the floor
O fi visat?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Clar ramai bortoasa laughing uh ah ehhhhh sexyyyy imi place cum va faceti temele

| corbulalbrosu a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

De ce afirmi/crezi ca ar ramane insarcinata? Din intreaga perioada a unui ciclului menstrual, perioada cu adevarat fertila in care o femeie poate ramane cu adevarat insarcinata reprezinta circa 10%, uneori nici atat. In concluzie nu este chiar atat de simplu/usor ca o femeie sa ramana insarcinata fiindca se pare ca toti considerati ca o sarcina se produce ori de cate ori se produce un contact sexual si in orice conditii.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru corbulalbrosu):

A ejaculat de 2 ori in ea frate

| corbulalbrosu a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Se vede ca n-ai inteles. Din cele 28 de zile (lungimea medie a unui ciclu menstrual), in 23-24 de zile poti ejacula in vagin nu de 2 ori, nu de 20 de ori, ci de cate ori doresti chiar si de zeci sau sute de ori si nu se va intampla absolut nimic din punct de vedere al mecanismului de procreere. Insa femeia poate ramane insarcinata daca ajunge sperma in vaginul ei in cele 3 sau 4(5) zile de dinainte de momentul de producere a ovulului. In concluzie sper sa intelegi si tu ca femeia poate ramane insarcinata doar in 4 sau 5 zile din cele aproximativ 28 de zile ale ciclului menstrual.

| WaterDrop a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Intentia ta de a`i explica este bine venita, insa ai observat cu siguranta ca nu te poti intelege cu unele persoane de pe aici ( da stiu tongue ). El este alta persoana de acest gen (dar la polul opus).Nu te mai chinui laughing

| Kaℓi a răspuns:

Si marmota ce facea in timpul asta?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Kaℓi):

Invelea ciocolata!rolling on the floor

| Kaℓi a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Clar! happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar in cazul in care ceea ce ai descris este adevarul adevarat si numai DACA erai/esti in PERIOADA FERTILA. Poti sa ramai insarcinata indiferent de varsta, singura conditie ce trebuie indeplinita este aceea de a avea ciclu menstrual si asa cum am mai spus si o repet, sperma sa ajunga in vagin in perioada fertila a ciclului. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca erai in perioada fertila, cu siguranta ca ai ramas gravida.

| Sofer a răspuns:

Ce film ai vazut de povestesti asta? laughing Nu cred ca o fata s-ar arunca din prima in bratele cuiva.

| ShaOfHatred a răspuns:

De ce?
Inca o relatie, inca un avort.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ciclul lucrurilor care nu s-au intamplat niciodata! Nu stiu ce e mai trist, povestea asta fada cu iz de troll sau faptul ca toti cei care au comentat inaintea mea se iau atat de mult in serios...

| NameHarris a răspuns:

Vreo 5 ore de ce era ala la curentlaughingmai tae din ele dale dreaculaughing si daca este adevarat ceea spui excluzand 5 ore da poti sa ramai insarcinatahappy

| 141414 a răspuns:

Ai noroc ca sunteti tineri si inca nu complet dezvoltati, deci sunt sanse mari sa nu fii gravida. Sau astea sunt vesti proaste?! Pana la urma ai sa fii daca o tii tot asa... Ce e cu copiii din ziua de azi?!

| sucdefructe a răspuns:

Da vei ramane insarcinata o sa avem un nepotel

| andreym a răspuns:

Si penisul l-ai luat cu tine sau...