| XxELOKxX2013 a întrebat:

ieri i-am spus unei fete pe mess ca o plac foarte mult ea a fost cam socata dar dupa 5 minute am inceput sa vorbim despre muzica, si alte cele
dar problema este ca as vrea sa o impresionez cumva dar nu stiu cum
VA ROG AJUTAIMA
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Miihaelllaaa a răspuns:

Daca vrei sa o impresionezi, invit-o pe afara, i-ai suc, florii, ciocolata. Dar cred ca mai intai ar trebui sa te interesezi ce ii place ei cel mai mult. Adica, e bine sa te interesezi mai intai, pentru ca apoi daca o sa cumperi ceva si ei nu o sa ii place, o sa fie putin cam nasol :-s.
Si incearca sa vorbestii deschis cu ea, vorbeste frumos, daca nu ai un subiect despre ce sa vorbiti thinking puteti sa vorbiti depre muzica, ce animal ii place ei cel mai mult, ce florii ii plac, ce ciocolata ii place ( ca sa iti dai seama si ce ii place ei cel mai mult ) ce ii place cel mai mult sa faca. invot-o la pizza, la plimbare. arata-i ca ai incredere in ea.
Sper ca ti-am fost de folos, si daca ai nevoie de ajutor, imi poti da un mesaj pe TPU :* :*!
Succes! love struck

2 răspunsuri:
| Alchimie a răspuns:

Sincer nu trebuie sa o impresionezi cu nimic, pentru ca nu m-ai suntem in evul mediu, fi tu insuti, si atunci vei avea noroc

| Mosternag a răspuns:

Dupa ore, cumpara-i un trandafir, in drum spre casa il dai.