| anamariaiuliana a întrebat:

Nu stiu cum sa incep...deci am 13 ani si imi cam place puutin cam mult de un baiat de a 7a (eu sunt a 6a ) si el mi-a zis ca ii place putin de mine
eu i-am spus ca imi place si mie putin chiar daca la mintit ca mie imi place mai mult de el happy
dar pe mess vb mult dar la scoala nu ne vb deloc nu avem nici unu tupeu sa vorbim
nu stiu cum sa fac sa prin tupeu as vrea sa-l impresionez adica sa ii arat ca il plac printrun pupic asa dintr-o data dar din moment ce nu putem sa ne vorbim si el e mai retras de fel nu stiu ce sa zic
ajutati-ma dau fundita promit

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Pai, din moment ce a recunoscut ca te place si ai recunoscut si tu, ce e asa de greu?
mergi tu la el si baga-l in seama, intreaba-l ce face. si dupa cateva momente intreaba-l daca e adevarat ce ti-a zis si ii place intr-adevar de tine. observa-i reactia si daca e adevarat, iti va raspunde si in fata.
si, nu conteaza ca esti fata. intreaba-l daca el crede ca ar putea fi o relatie intre voi 2 [doar daca spune ca te place] si rezolvati.

bafta!

5 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

Pai intr-o zi cand ai timp vb cu el pe mess si intreaba-l daca vrea sa vina in oras cu tine, daca el zice da, va intalniti, mergeti la un suc si dintr-o data il saruti. il va impresioana /. bafta

| Giulia_7179 a răspuns:

Pai la scoala redeschide subiectul care l-ati vb ultima data pe mess. Sau daca aveti vreun test sau ceva spune-i daca nu vrea sa te ajute sa-ti explice, daca nu vine cu tine pana la magazin etc etc

| ColOreDdrEaM a răspuns:

Pai eu zic sa te duci sa il pupi ce obraz si sa spui ca a fost o provocare sau sa il pupi si dupa sa ii zambesti si sa il intrebi ce face. Daca faci tu primul pas in urmatoarele zile se va intampla la fel. Se poate chiar sa vina el sa te pupe. :p

| Catenstein a răspuns:

Eu zic sa faci u primul pas
daca el este mai retras vorbeste cu el pe "mess" si spune-i ca il placi foarte mult + imprieteneste-te cu prietenii lui pentru ca sa nu mai ezite sa vb cu tine defata cu eiwinking... sper ca te-am ajutat...

| testaagaine a răspuns:

Http://www.cautsex.com - Vrei sa faci sex!? Cautsex.com portal adult doar pentru sex.Gasete perechea potrivita pentru sex.
Inscriere gratuita, vizualizare membrii gratuit - toate optiunile sunt gratuite!
La multi ani!