| lorena98 a întrebat:

Imi place de ceva timp de un baiat... Faza e ca nu am vorbit deloc si nici nu ma gandesc ( decat daca o sa vina de la sine) deci nu insistati aici. Am vista de cateva ori cu el si in vise el ma ignora complet sau se uita urat la mine. E cam ciudat ca in ultimul timp visez ca si el ma place sau ca daca eu as vrea sa ne imprietenim, sa fim Doar prieteni, el ar accepta. Oare inseamna ceva? Oare se legag de fapul ca misepare ca m-a salutat o data ( din moment ce si eu l-am salutat inapoi) si m-a atins odat pe mana,, neintentionat". Daca vreti sa stiti mai multe cititi intrebarile anterioare. Apropo unele vise ale mele sunt semnificative si REALe, adica dc visez cu copil mic-cearta, dc visez cu noroi-boala, dc visez cu iarba e de bine, etc. Poate voi nu credeti astea dar mi s-au adeverit...Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| capitanknife a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa te bagi in seama cu el dar sa nu para ca viata ta ar depinde de el doar asa prieteneste apoi incerci sa stai cat mai mult cu el sa te remarci printre alte fete apoi cand crezi tu ca sunteti destul de apropiati sa il intrebi in ce mod te place sau ce crede despre tine (nu ii spune direct ca il placi) daca spune ca esti draguta si ca ar vrea sa fie cu tine e al tau... sper ca te-am ajutat... funda?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu zic sa te bazezi pe realitate, nu pe vise.
Altfel, o sa te trezesti inclusiv ca va casatoriti si aveti copii...in vis!
Viata e o realitate care, daca stii s-o traiesti, e mult mai dulce si mai reusita decat cel mai feeeric vis!
happy

| neutrino a răspuns:

Eu te cred, unora li se intampla si mai rau.

| uncopiltampit a răspuns:

Simplu te duci la el si ii zici asa : Vreau sa avem o felatie de lunga durata impreuna! Si e al tau pe veci!