| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place de una din clasa de la mine cum so cuceresc? va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Razvaneee,daca ea nu te place degeaba incerci tu s-o cuceresti poti sa te si sinucizi ca nu-i pasa.

| Florin123456789 a răspuns:

Este o varsta la care iti vine cam greu sa incerci asa ceva. Poti incerca sa te apropii de ea daruindu-i o carte in care sa ii lasi un mesaj cu un citat despre suflet, dragoste, iubire sau prietenie.

| MonsterEnergy a răspuns:

Sau pur si simplu ii spui ce simti.Stiu ca e dureros.Dar daca simte si ea la fel, atunci e de bine. Femei mai sunt nu-ti fa girji big grin