| Ptitik a întrebat:

imi place de un baiat care este cu un an mai mare decat mine nu cred ca ma place chiar daca eu l-am ajutat foarte mult adica i-am dat curajul sa o intrebe pe o fata daca vrea sa fie cu el si mai multe ce sa fac ca sa-l fac sa ma placa?

Cel mai bun raspuns primeste funditawinking

Răspuns Câştigător
| Kosmy55 a răspuns:

Pai din ce spui tu ar trebui sa ''te bagi pe sub pielea lui'' si sa afli se poate doar sa te creada o amica buna, sau sa te placa. Funda?

6 răspunsuri:
| indragostituspun a răspuns:

Nu ii mai da senzatia cal placi.Fierbel putin si va alerga el dupa tine! Bafta

| neutrino a răspuns:

Intre urechi ai un buton: foloseste-l!

| Azµre a răspuns:

Nu ai ce face, dacă el până acum nu te-a plăcut nici că te va mai plăcea de acum încolo.

| AleXisAleXis a răspuns:

Cred ca daca te placea iti spunea si nu te intreba cum sa cucereasca o alta fata.
Nu cred ca ai cum sa-l faci sa te placa.
Fi prietenoasa cu el, glumeste, iesi la un film, la un suc si cine stie poate dupa o prietenie frumoasa se leaga si altceva.

| tlaura a răspuns:

El te considera o amica foarte buna, careia ii poate spune orice, nu cred ca il poti face sa te placa, atata timp cat te-a intrebat asta despre alta fata big grin

| denisaalexandra18 a răspuns:

Fa-ti curaj si du-te si intreaba-l si eu am fost in aciasi situati mi-am luat curaj si m-am dus si l-am intrebat si acum eu sunt impreuna cu el sper sa fie de ajutor raspunsul meu... Funditahappy