| amaliaamely a întrebat:

Deci..imi place de un baiat si lui nu ii place de m..cum sa il fac sa iii placa de mine...ce-m mai bun raspuns primeste funda:X

1 răspuns:
| Windswept a răspuns:

Depinde de varsta si de look. Apropo,daca chiar nu te place si nici nu te va placea, nu merita sa incerci sa te schimbi pentru el. Exista cazuri in care astepti ani ca sa te pui cu cineva si sa fiti impreuna doar cateva zile. Daca intr-adevar merita, si aveti multe lucruri in comun, incearca sa socializezi, dar subtil.Eu de exemplu, cand vorbesc cu fetele, le las pe ele sa ma contacteze primele dupa primele doua dati, deoarece atunci cand le contactam la secunda nu prea imi iesea ceva.Dar nici sa nu fii inabordabila.Hmm...nu stiu,depinde de la persoana la persoana,chestiile care mi-au placut la fostele mele pasiuni si actuala au fost:zambetul,parul,ochii,vocea,parfumul, originalitatea, naturaletea, timiditatea(sau chiar faptul ca erau sociabile), si comportamentul general. Sper ca te-am ajutat...