| Deiaaaa a întrebat:

Imi place f mult de un baiat de pe facebook.Stam in acelasi oras, dar nu il stiu in realitate si nici nu avem prieteni comuni sad La informatii avea id-ul si i-am dat add, dar vad ca nu a intrat sa intrebe cine sunt si asa mai departe. Cum as putea sa intru in vorba cu el si sa ii atrag atentia? Nu as vrea sa stie ca i-am luat id pentru ca imi place de el sad Help me va rog :*:*

4 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Vezi ce activitati care va plac aveti in comun, incearca sa faci tu primul pas si sa il abordezi pe mess.

| DamiPapucii a răspuns:

Buna Deiaaaa, dai un salut intreaba-l ce face pune-i cateva intrebari si dup aia spun da stiu tu trebuia sa pui intrebarile astea apoi intreaba-l de facebook vb in legatura cu o poza de pe facebook.

Funda

| Tymycy a răspuns:

Eu zic ca pentru prima data sa lasi cateva like-uri si comentarii sa nu pari disperata dupa el, pentru ca daca baiatul vede ca esti moarta dupa el atunci te foloseste. Daca el iti da inapoi macar 1 like atunci scrie-i un mesaj pe facebookhappy Bafta!

| cristina_5191 a răspuns:

Pai sa il intrebi cf de exemplu sau ce iti vn in minte.