| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.in vacanta de vara merg cu scoala in excursie la felix si stam 2 zile...vine si baiatul din clasa8 pe care il plk. daca se nnimereste sa fim in aceeasi camera"?(stici la ce ma refer)ce fac? daca se da la mine si facem sex?

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ai vrea tu! Ai vise erotice?

| stuff144 a răspuns:

Asta e pusa la misto? nu cred ca ai cum sa nimeresti in camera cu el, fetele stu in camere cu fetele, baietii cu baietei, asa stiu eu, dar daca s-a schimbat moda adica baietii sa stea in camere cu fetele aprovizioneaza-te cu prezervative

| dany3la a răspuns:

Deci fata te gandesti un pic.Cum sa va puna in aceeasi camera.Este foarte logic ca va pune fete-fete/baieti-baieti!
La ce prostii te gandesti si tu! Si de'acolo la sexlaughing hai dao incolo de treaba, sunteti 2 copii.Vai la ce te gandesti si tu.Si daca ti asa de frica atunci de ce te mai duci.
Uite iti zic un lucru :No sa patesti absolut nimic.

| Dσℓℓу a răspuns:

Păi te duci acasă cu un suvenir.Un copilaşh in burticăwinking