| kUuKii a întrebat:

Sambata facem o excursie cu scoala de 2 zile. Ce ar trebui sa imi iau la mine?

9 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Bani, prezervative, telefon cu credit pe el. Sa nu faci greseala sa pleci fara telefon/credit la tine ca dai de dracu'. Ceva pe care sa asculti muzica (mp3/4), servetele, niste gustari, pasta de dinti, haine...nu lua fix cat ai nevoie, ia si ceva in plus sa fi sigur ca ai. Cam atat.

| CarmenR a răspuns:

Mancare si haine de schimb.

| ydaa a răspuns:

Pai ce e asa greu? ee simplu tongue iti iei 4 hanorace sa fi sigur ca nu ingheti d frig vreo 3 tricouri pijamale un plover si 3 perechi d pantaloni big grin mancare nu ma baglaughinge trebuie taa d iatis i o lamaiee si chesti de igenaa personala alceva nu stiu jocuri daca vreti sa jucati ceva in camera si cam atat ca dejaa sunt cam multe

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Bani, haine de schimb, sapun, mancare (ceva subtire), lichide, servetele uscate+umede, periuta de dinti, telefon, mp3, rucsac si prosop. Cam asta e strictul necesar.

| foxi a răspuns:

Prezervative!

| angelinthenight a răspuns:

Ce dracu sa faci cu prezervative?!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiloti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iao pe mata ca vin si eu!

| Alexandra50 a răspuns:

Pai haine, mancare, un telefon, sa vorbesti cu mama si cu tata tau si cam atat mi-am luat eu.Succes in excursie!