| strictsecret01 a întrebat:

Hey.tpu Iubesc un baiat de-mi vine sa innebunesc...dar am auzit ca umbla cu mai multe fete dar eu cand il intreb daca ma mai iubeste el zice ca "Da" suntem impreuna de 2 luni aproape el vine mai rar ca de obicei la mine ce sa fac? oare ma mai iubeste ofer fundita.

Răspuns Câştigător
| Claudiiu a răspuns:

El te iubeste foarte mult, dar nu stie cum sa se exprime. Ai incredere in mine, si eu sunt baiat si stiu cum reactioneaza, ardete o data cu el si ai sa vezi ca doar pe tine te v-a iubi. ciaules.

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Dacă aveți între 13-17 ani îți zic nu există iubire ci iubire trecătoare, mai mult este o joacă decât iubire. Așa că ai grijă și atâta timp cât știi că umblă cu altele nu ai ce căuta cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înţeleg că ţii la el. Înţeleg că e un sentiment foarte puternic care te face să nu mai gândeşti lucid în unele momente.dar,ceea ce nu înţeleg este cum poţi sta cu cineva ştiind că persoana respectivă nu umblă doar cu tine,ci cu mai multe.

Draga mea,trebuie să ai demnitate în astfel de momente.Să ridici capul şi să laşi sentimentele deoparte.
Când cineva inşeală,nu iubeşte,oricât de greu ţi-ar veni să crezi.
Pune capăt relaţiei şi treci mai departe.Da, o să doară zile, săptămâni, poate chiar luni, dar nu are rost să stai cu o persoană care nu te merită.

Ai încredere că va fi bine.

| Patricia96 a răspuns:

Nu te iubeste..ma lasi cu smecherasii astia?
Si tu te clasifici printre acelefeteoh go on
Si normal ca zica ca te iubeste doar nu e asa de prost incat sa zica NU!
eu zic sa treci la alte cuceriri si sa-l lasi cu fetele lui.
Si nu stim noi (cei de pe TPU) daca te iubeste sau nu! Asta simti tuwinking
Dar...din cate mi-ai spus tu, cred ca decat esti o iubiredeo varăwinking

| xRobert93 a răspuns:

Sanse foarte mari sa mai aiba vreo 2. Si pe tine te tine de proasta... faza cu da cand il intrebi e vrajeala ieftina. daca te iubea statea langa tine te suna etc...asa din joi in pasti, e clar

| strictsecret01 explică:

Sunt de parare cu Claudiiu numai k nu o sa ma ard pentru ca nu-s panarama j eu cred ca ma iubeste nu s-ar comporta asa daca nu ma iubea cand vine o datha la 2/3 zile doar cu mine sta nu ati inteles chestia k umbla cu mai multe nu ins k ma inseala momentan am mai intrebat baieti care umbla cu el j ei daca intreaba tot la fel zice pe ei ce motiv ar avea sa-i minta? Chestia cu fetele e de domeniul trecutului... sper ca ati inteles.

| Claudiiu a răspuns:

Iti zic eu, ca sa te iubeasca trebuie sa aveti o noapte de dragoste. Si pe urma te v-a iubi baiatul ca in prima zi!