| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu e suparat pe mine pentru ca am uitat sa îi spun aseara "noapte buna" iar acum abia daca ma mai baga in seama. E indiferent cu mine si nu imi place. Nu stiu ce sa mai fac ca se supara din orice mic lucru si e si foarte gelos dar cu toate astea eu il iubesc! Ce pot sa fac sa nu mai fie suparat pe mine? Ce parere aveti? Dau FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am o părere grozavă față de el.
Dacă s-a supărat pentru atâta, mai târziu dacă ați fi căsătoriți, ce face, divorțează?
Lipsa de maturitate, îngâmfare și trufie, le are cu el.
Lasă-l în pace, nu-i arăta că ești disperată după el. Trebuie să te respecte, nu să stai la cheremul său.
Ai grijă de tine!
Pa, pa.

10 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Drama queen.

| Alexandru0007 a răspuns:

O face pe suparatul degeaba. spune-i ca nu rezolva nimic cu atitudinea asta de sensibil

| neutrino a răspuns:

Spune-i " Buna dimineata!"

| sofisis a răspuns:

Este cel mai aberant motiv de cearta auzit de mine de mult timp. Lasa-l in pace ca se mataie ca sa ai tu ce sa impaci. Sau cauta motive de cearta... ceea ce e mai grav putin. Fi indiferenta sau supara-te si tu pe el pentru ca face scandal din nimic.

| Public22 a răspuns:

Poate ca face pe suparatul doar ca sa-l impaci tu. daca nu asta deja e copilarie. Tind sa cred ca e prima varianta.

| manuel72 a răspuns:

La varsta asta, cand incercati sa descoperiti ce este libertatea personala, sa te legi la cap cu unul gelos si suparacios? Daca esti sigura ca-l iubesti...sa-l porti sanatoasa, asta pana intr-o zi cand te vei uita in urma si te vei intreba de ce ai pierdut atata timp langa unul care nu-ti ofera nimic.Ca sa nu mai fie suparat pe tine trateaza-l cu indiferenta, ca si cum ar fi invizibil.Amuza-te cu prietenele, cu prietenii, fa-l sa se simta inutil si mai ales schimba regulile.Nu e musai sa va spuneti noapte buna.

| chazz a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati:
1. vrea sa va despartiti
2.are chef de "smechereala"
3.te "testeaza"
eu zic sa discuti cu el despre acest lucru.

| Z3R0H0uR a răspuns:

Cred ca se joaca cu tine. Raspunde-i si tu cu aceiasi moneda! happy

| anonimus321 a răspuns:

Ma mai supar si eu pe iubitul meu din cauza asta dar ma impaca rapid cu un mesaj dragut. Eu zic sa-ti ceri scuze printr-un mesaj frumos la care sa adaugi un "te iubesc". Vrea doar sa nu mai uiti de el si sa-i transmiti ceva frumos in fiecare zi, asa suntem noi, unele persoane, ne plac acele mesaje lungi si frumoase de la pers iubita care ne fac inima sa bata foarte tare.

| MaRyWssssss a răspuns:

Inseamna ca este fudul rau pai mie nu mi-a zis prietena noapte buna de cand ne cunoastem de 6 ani si nu ma supara.
cred ca la crescut mamasa fara tata daca e asa dezmierdat