| anonim_4396 a întrebat:

Sal, cum sa-i spun unei fete sa nu mai fie asa indiferenta cu mine? credeti ca se supara daca o s-o intreb de ce se comporta asa? mi se pare ca se cam joaca cu mine, ba ma baga in seama cand are chef ba exagereaza cateodata si se comporta ffff indiferent cu mine desi nu am suparat-o cu absolut nimic! si asa vrea sa o intreb, ce parere aveti? vreau sa-i spun direct fara ocolisuri. apropo sunt baiat! multumesc

3 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Asa sunt fetele mai rautacioaselaughing

| simf a răspuns:

Ignor-o, n-o intreba nimic. comportamentul ei inconstant e o dovada a probelemelor ei cu ea, nu cu tine. ingnor-o o vreme si vezi ce se intampla. oricum, sa nu vada ca te afecteaza in vreun fel atitudinea ei.

| denisaioana a răspuns:

Sal! parerea mea e ca ar trebui sa te comporti la fel cu ea, sa fi indiferent cu ea atunci o sa te aprecieze mai mult! sau dac avrei tu poti sa o intrebi direct de ce se comporta asa cu tine.eu totusi as ramane la prima optiune. ea a observat ca o placi si ca ii acorzi atentie si de aceia face asa, oricum nu e ea singura fata de pe planeta.incearca sa te mai intalnesti si cu alte fete.
sper ca ti.am fost de ajutor. pup