| pitbull_5352 a întrebat:

la scoala o fata se tot uita la mine cand trec pe coridor intoarce capul dupa mine eu o plac pe acea fata ce credeti ca ea ma place? apropo va dau funda la care imi dati un sfat bun happy va rog ajutati-ma happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in vorba cu ea si spune-i ca o placi,odata ce isi intoarce privirea dupa tine nu o intoarce aiurea, ar dorii sa-ti zica ceva dar poate e timida, fa tu primul pas

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Care crezi ca e cea mai buna varianta? Asa dupa tine... du-te si intreab-o daca vrei sa stii! happy

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Pai daca intoarce capul,dupa cum ai zis tu,desigur ca te place, si vrea sa vada daca e reciprochappy bft cu ea!:* si app nu imi da funda decat daca vrei, pentru ca eoh nu is in concurs cu "FUNDITA PLSSSS?" eu intru sa te ajut
bft oricum!:*

| ankadella a răspuns:

Daca se uita la tine te place. fa.ti curaj si spune.i ca vrei s fii cu ea. feteele sunt mai rusinoase.

| PisicutzaMiky a răspuns:

Buna!
Este posibil sa te placa dar este posibil si sa vrea sa fiti doar prieteni. Ar fi mai simplu sa vorbesti cu ea si sa o intrebi. Sau daca esti mai timid sa pui pe cineva de incredere sa o intrebe. happy
Peace, man! big grin

| Mirrruna a răspuns:

Este foarte posibil sa te placa, crede-ma, sunt fata si stiu cum stra treaba. Vorbeste cu ea, intreaba-o ce simte, nu e adevarata faza ca fetele sunt rusinoase, din contra. Mai e si posibilitatea ca ea sa astepte sa faci tu primul pas, si oricum daca nu simte acelasi lucru, vorba lu' Smliey,, LOVE IS FOR FREE". Bafta!

| pitbull_5352 explică:

Ms fratilor asa am sa fac

| GabyMoise a răspuns:

Cand se mai uita dupa tine intoarcete si sarut-o fara sa o intrebi nimic si vezi cum reactioneazawinking.

1: Daca nu spune nimica dupa ce ai sarutato inseamna ca vrea cu tine
2: Daca iti da vreo palma fara sa spuna nimic inseamna ca i-a placut sarutul
3: Daca te respinge inseamna ca nu e pregatita, si trebuie sa mai ai rabdare cu ea... Bafta!

| ubitzyca a răspuns:

Pai sigul ca te place.u esti baiatu deci hai fa primul pas ce mai ashteptzy