| master2000Vlad a întrebat:

Luna asta m-am apropiat foarte mult de o fata. Eram de ceva timp prieteni buni, insa acum o plac. Am stat de vorba cu ea ( prin mesaje, nu face to face ) si am aflat ca ma place si ea. Problema e ca amandoi vrem o relatie stabila si de durata, insa stim ca la aceasta varsta ( eu am 14, ea aproape 15 ) relatiile tin cam maxim 3 luni.
Ce ziceti? Sa ne cuplam sau sa asteptam pana la liceu? ( vrem sa mergem la acelasi liceu.)

Dau fundita :3

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu va complicati cu relatii serioase, o sa pierdeti toate distractiile din liceul si facultate, zburati din floare in floare. uite iti dau un sfat, invit-o pe fata la rev cu tine, o imbeti si va giugiuliti, dar fara sex ca sunteti minori

| Tropkilla a răspuns:

Daca asteptati pana la liceu se va raci relatia, eu zic sa lasati sa mearga totul de la sine, in dragoste nu conteaza varsta, credeti ca daca asteptati pana la liceu o sa va tina mai mult? Zic sa formati un cuplu. daca o sa fie sa va tina mult ..va dati voi seama.winking

| master2000Vlad explică (pentru Tropkilla):

Cum ar putea sa mearga totul de la sine? Si da, cred ca la liceu ar tine mai mult fiindca nu relatia ar fi mai " interesanta ", mai activa. Ma refer la sex

| LoveSleep a răspuns:

De ce n-ai încerca? E o relație, nu operație pe creier.

| Andreutza098 a răspuns:

Bună.
Arătați că voi sunteți diferiți și că la voi poate dura și mai mult de 3 luni.
Dar dacă considerați că este prea devreme, așteptați pînă la liceu: )
Pa, pa.

| Nella15 a răspuns:

Eu cred ca totul depinde de voi, adica durata relatiei voastre. Zic sa mai vorbiti pe net sau face to face, si dupa sa intemeiati o relatie. Bafta :*

| realTmod a răspuns:

Daca as sti cum arata..mas cupla eu in locul tau!