| Mdadragostea a întrebat:

m-am combinat cu un baiat acum o saptamana pentru a-l face gelos pe altul ( stiu, urat din partea mea... ) si a functionat. azi baiatul gelos ne-a despartit si in timpul in care eram combinata se dadea la colega mea de banca. iar acum se da la mine Credeti ca ma place?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru TuDorEL96):

laughing Bine zis, pentru fata, lucrezi cu plata? Ca ce faci tu asta se numeste, fiindca vrei doar atractie fizica... deci las-o balta esti esuata de tot, tu ai tinut vreodata la un baiat? Sau mereu a fost ca arata bine? Mda eu in locul celui cu care ai stat doar sa-l faci gelos pe altu`, mai bine n-ai vrea sa auzi ce-as fi facut laughing rolling on the floor

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dar teme nu ai?
Ai grija cu relatiile astea de doi bani, asa incep toate panaramele, iar apoi nu stiu de ce li se zice curve.
Daca acum, la 13 ani sau cat ai tu, te combini cu 2 pe zi, si probabil va sarutati, ca doar sunteti impreuna, la 17 ani cand nu o sa mai fii virgina o sa scapi situatia de sub control, o sa te schimbe baietii, n-o sa stii sa opui rezistenta, si n-o sa va opriti doar la saruturi.

Răspuns utilizator avertizat
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Mda mersi laughing si stiu sa vada si ele ce inseamna sa profiti, dar sa vezi ca baietii sunt mai rai ca ele deci, daca o sa profite unu de ea o s-o vezi dreacu, ma abtin laughing ca nu-i frumos sa vorbesti Urat... laughing rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru TuDorEL96):

laughing Mda rolling on the floor Am zis eu o vorba, adica 2, 1. Doamne de ce ai lasat ca prostii sa rasara ca ciupercile dupa ploaie, si 2. Daca prostia ar fi o boala multi ar fi in coma, ambele sunt perfecte pentru ea, stiu la ce se referit cu combina, dar ma va combinati sangele d`astea, hai ca saliva inteleg ca nu statea fraieru` ala degeaba cu tine daca tu nu-i dadeai happy nimic, Dar na frate ne luptam ca si cu muntii, o c*** tot o c*** e mai ales ca la 13-14 face d`astea la 18 sunt tare curios ce va face?! Sau ce loc va avea rezervat in fiecare zi laughing rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Mersi, luam pauza pe ziua de azi, mai ne jucam si maine daca e Sallut laughing rolling on the floor Normal nu-i o crima dar dreacu aproape tot ce e prea mult va strica la un momendat happy Deci na laughing rolling on the floor Bafta!