| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a intamplat acum 3 luni ...In fiecare zi timp de o saptamana ma uitam la ora si era fix:S de 4-5 ori pe zi. dupa nu mi sa mai intamplat asta pana acum 4 zile si acum tot ma uit la ceas fara sa vreau si e fix de 4-5 ori pe zi? Ce semnifica? Am prietena!happy

5 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Si vrei sa spui ca acum nu te mai iubeste prietena doar fiindca nu te mai uiti la ore fixe? hai fii serios! astea is doar superstitii! tongue

| irina41099 a răspuns:

Ca cineva te iubeste!

| aBduLah a răspuns:

De obicei fix cand te gandesti si tu la un lucru se gandeste si persoana iubita!

| AllexutzaKiss a răspuns:

De fiecare data cand te uiti la ceas si este fix, daca te gandesti la o persoana inseamna ca aceea persoana la care te-ai gandit te iubete... Funda smugsmug

| claudiu11re a răspuns (pentru AllexutzaKiss):

Da bine zis da raspunde la asta atunci daca ma uit la ora fixa si am gandesc la angelina jolie atunci inseamna ca ma iubeste terminatio cu prostiile astea de copii mici si i``oti sunt doar superstitii cum zice carmen mai sus