| juninho07 a întrebat:

Ce o insemna? sau nu o insemna nimic...
Acum apx o saptamana m-am despartit de prietena mea, si de atunci mereu cand ma uit la ceas mereu e ora fixa. De obicei in fiecare zi ma uit la ceas la ora fixa cam de 4 -5 6 ori. Oare o insemna ceva? mai se gandeste la mine?

Noi am am fost certati si la fel mi s-a intamplat ma uitam mereu la ora fixa sad. Dar cand eram cu ea nu se intampla deloc, rare ori happy

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu înseamnă nimic, stai flex!

| anonimaa a răspuns:

Vladdd genialrolling on the floor) lol pai si mie imi place sa cred ca se gandeste la mine sau ca ma iubeste cineva al carui nume incepe cu litera care este indicata de ora... oricum nu cred ca sunt astea reale sau mai e una cica daca te uiti cand e si 1 minut te iubeste un blond/blonda sau daca vezi un avion cica prima persoana care iti vine in minte se gandeste la tine.si sincer atat practic cat si teoretic nu ar avea cum sa fie adevarat.mai bine nu te mai amagiwinking
fundita?

| Pho3nix a răspuns:

M-ati inebunit cu ceasurile la ora fixa.laughing
E doar o superstitie.

| vlaaddd a răspuns:

Secolul XXI e bazat pe sex, nu pe superstitii.

| Just a kid a răspuns:

Hmm e stupid stiu da mie imi place sa cred in astealaughingsi cat timp am fost desp d pr meu si eu m uitam la ceas la ora fixa mai des si uite ca nesm impktlaughingdar na ce sa zic. pura coincidentabig grin

| ELD a răspuns:

Nu cred ca ar fi o idee buna sa te iei dupa anumite :superstitii:, dar depinde de cum se comporta ea fata de tine...atunci iti dai seama daca ea ink mai te place sau nu. uite`te la felul ei de a se comporta, daca se uita la tine din cand in cand sau stiu eu...happy

| bubblesx a răspuns:

Este o superstitie banalawinking stai relax:*!

| デイダラくん a răspuns:

Era o superstitie, ca atunci cand te uiti la ceas si e ora fixa, se gandeste la tine cineva:X:X

| romanionu a răspuns:

Asta e doar o superstitie.cand te uiti la ceas si e ora fixa..."cineva te iubeste"
Nu prea cred in asa ceva...
Remediu : Dupa ce te-ai uitat si ai vazut ca e ora fixa...mai stai 5-10 min si uita-te iarasi la ceas. :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca se mai gandeste la tine, dar uneori se mai intampla sa te uiti intamplator.
Unele lucruri se intampla si fara sa le intelegi, dar orice se intampla cu un rost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se nimereste ocazia sa vezi ora fixa cand te uiti la ceas mai bine uitate mai rar si vezi ca va fi diferit

| catalin_2923 a răspuns:

Intreab-o pe ia si o sa iti dai seama daca inseamna ceva sau nu. e o superstitie dar uneori...