| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu un baiat timp de 5 luni, in ultima saptamana am inceput sa ne certam in fiecare zi pana cand am aflat ca el era impreuna cu o prietena de-a mea de 4 zile, acum dupa o luna m-a intrebat daca mai vreau sa fiu cu el chiar daca inca mai tin la el i-am spus NU chiar daca m-a durut am indoiala ca ar mai face asa inca odata si nu vreau sa mai sufar.Credeti ca am facut bine?

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Foarte bine ai facut. Daca te-a inselat o data o va face si altadata.

| Encore a răspuns:

Perfect, acum asteapta sa se mai roage de tine o vreme daca merita, da-i a 2 a si ultima sansa kiss succes >big grin

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Cu siguranta ai facut f bine...[winking]. tipul ala nici nu te marita...[on the phone...lasa-l tot pe el sa planga...[tongue]...

| s1mplek1ss a răspuns:

Ai facut ft bine.
Esthti capabila de a zice nu!
Bv