| andreeynn a întrebat:

Mie imi place de o fata din clasa mea.Si Nu stiu cum sa i atrag atentia.(FUNDA)

Răspuns Câştigător
| elenusa12 a răspuns:

Spune-i chesti frumoase, poti sa vorbesti cu prietenele ei sa afli ce ii place.
inpresioneazo.

4 răspunsuri:
| 1Mihai1 a răspuns:

Fă-i complimente, spune-i bancuri şi o să se prindă...

| Honeydew5 a răspuns:

II spui complimente cum ar fi..Astazi iti sta foarte bine cu... sau ai un zambet foarte frumos.(nu m-am trezit prea bine asa ca nu prea stiulaughing ) spune-i ceva complimente..va functiona te asigur

| zxcv a răspuns:

Incearca si bagate in seama cu ea! Salut`o in fiecare dimineata,spune`i ca ce frumos este imbracata azi,spune`i ca e frumoasa atunci cand nu se asteapta,vorbeste mai mult cu ea pe zi ce trece! Dupa asta, propune`i sa iesiti la un suc, o inghetata, conduo acasa, trimite`i cate un mesaj de noapte buna! Sper ca ai prins ideeahappy! Fundabatting eyelashes?

| andreeynn explică (pentru zxcv):

Scuze frate mie mia parut ca a fost cel mai de folos al tau dar nu imi aparea aia de funda si i-am dat ei scuze...crying