| percypaleblue a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare, sunt in clasa cu o fata de care imi place dar nu stiu sigur daca ei ii place de mine ce ar trebui sa fac ca sa-i atrag atentia?

10 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Petrece mai mult timp cu ea, spune glume bune si fii zambarethappy

| neutrino a răspuns:

Comanda-ti un tricou cu numele ei si sigur ii vei atrage atentia.

| percypaleblue explică (pentru neutrino):

Ms dar cum sa fac ca sa maplaca?

| Emilian65 a răspuns:

Vorbeste mult cu ea, spune-i vorbe frumoase si ai sa vezi ca ea iti va raspunde in bine la gesturile tale.

| Skynox a răspuns:

Îi pui piedică când iese la tablă, sigur îi vei atrage atenţia.

| Dragon10Mihai a răspuns:

Scriei o scrisoare in care sa scrii ce simti dar sa semnezi cu "admiratorul tau secret" si ai grija la scris sa nu ti-l recunoasca dar totusi sa ii lasi un indiciu ca sa afle cine a scris-o iar cand e pe cale sa afle cine a scris-o du-te si invit-o in oras cu un buchet de flori si vorbestei de ceva ce ii place (exemplu la mine in clasa e o fata care ma pune sa ii povestesc despre istorie) Baftawinking Nu pricep ce e cu funditele dar totusi: Fundita? big grin

| DanielaC05 a răspuns:

Incearca -o privesti in ochi citeva secunde, apoi dupa ce ea observa sa te uiti repede in alte parte! (dar sa observe ca ai privit-o in ochi!
Poti incerca sa te impiedici din intimplare de ea!
Bafta!

| Tti_Costi_1994 a răspuns:

Cu un buchet de flori sa o inviti in oras sa ii faci cinste etc...

| costiix a răspuns:

Nu trebuie scrisori, trandafiri si mai stiu eu ce, ideea e ca daca sunteti colegi de obicei ele se baga in seama cu tine, daca a trecut 1 luna si nu prea ati vorbit nu te speria, daca au trecut 2 luni stai linistit, daca au trecut 3 luni stai calm mai e timp.