| AnonimGirl12 a întrebat:

Recent m-am despartit de un baiat,azi am iesit afara iar lui i-a placut cum m-am imbracat si m-a intrebat daca vreau sa ne impacam iar eu l-am refuzat deoarece dupa ce ne-am despartit el nici macar nu s-a uitat la mine cand ne intalneam, ce sa mai vorbeasca cu mine.
dar ma gandesc ca mie imi place mult de el...am facut bine ceea ce am facut?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Depinde de contextul in care voi v-ati despartit. Poate dupa ce v-ati despartit el a incercat sa te evite pur si simplu pentru ca se simtea ranit sau stanjenit si noi facem asta. Sau poate pur si simplu nu mai voia sa mai discute cu tine. Mai bine lamureste situatia asta si apoi vezi daca merita sa va impacati sau nu. Oricum daca te mai intalnesti cu el sanse de impacare mai aveti, daca azi a vrut sa se impace cu tine nu cred ca maine nu o sa mai vrea, e posibil ca el sa zica asta insa nu pentru ca nu mai simte nimic, ci din cauza orgoliului imens al baietilor. Dar oricum situatia nu este complet pierduta, incearca sa o lamuresti si apoi vei vedea ce ai de facut.

| AnonimGirl12 explică (pentru OoBunnyoO):

Da dar el se da la multe fete din cartier si de aia nu mai vreau sa fiu cu el

| sCzKun a răspuns (pentru AnonimGirl12):

""dar ma gandesc ca mie imi place mult de el...""
De ce ai zis asta?
Sau te schimbi ca vremea?

| OoBunnyoO a răspuns (pentru AnonimGirl12):

Daca se da la multe fete din cartier, mai bine lasa-l in pace. Mai sunt si alti baieti pe acolo. happy

| AnonimGirl12 explică (pentru sCzKun):

Pai am spus ca imi place de el pentru ca ....nu stiu ma intelegeam bine cu el si, e destul de intelegator ......acum nu stiusad

| sCzKun a răspuns (pentru AnonimGirl12):

Lasa-l deoparte, e mai bine.

| AnonimGirl12 explică (pentru sCzKun):

Mersi mult

12 răspunsuri:
| sCzKun a răspuns:

Poate ca l-ai ranit putin si asta l-a facut sa-si creeze o impresie rea despre tine, ar trebui sa-ti ceri scuze si ca si el are o parte din vina, aprecierile de genul acesta sunt cu scopul de a atrage atentia, in cazul tau de a se impaca.
Du-te si impaca-te cu el pana nu e prea tarziu!

| AnonimGirl12 explică (pentru sCzKun):

Faza e ca mama m-a despartit de el

| neutrino a răspuns:

Ai facut foarte bine. Nu reveni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut foarte bine

| AnonimGirl12 explică:

Faza e ca nu eu m-am despartit de el ci maicamea :ca el a vent la mine la poarta si m-a strigat si a iesit mama mea la poarta si a inceput sa-i zica sa nu mai vina la ea la poarta ca eu sunt prea mica sa am iubit
offff

| AnonimGirl12 explică:

Faza e ca mama m-a despartit de el...