| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problemuta, imi place de un baiat si el pe mine si incercam sa vorbim...chestii banale uneori, dar de fiecare data cand vorbim am un sentiment, de frica, parca nu vreau ca el sa aiba o parere proasta despre mine, chiar daca el chiar nu are, dar mai mereu am aceasta frica si VREAU sa scap de ea, neaparat, poate e si fiindcă sunt nesigura pe mine, vreau sa scap de frica asta mai ales ca o sa iesim in oras si vreau sa fiu mai relaxata, sa nu fiu atat de stresata. Sunt de felul meu si timida..si el e, dar incercam sa vorbim, dar eu la un moment dat nu prea stiu ce sa mai spun si imi e frica sa nu se plictisească de mine sau ceva, dar nici nu vreau sa spun o prostie si sa ma creada o ciudata/idioata tot restul vietii lui haha, mda.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Oricine mai spune o prostie din când în când.

| Mi828 a răspuns:

Câți ani ai și tu și el?

| Hoodooista123 a răspuns (pentru Mi828):

El are 16, eu 17

| Mi828 a răspuns:

Ai putea sa inceci sa ai o zi doar pentru tine înainte sa iesi cu el. Sa te uiți la un serial bun sau sa Asculți piesele preferate. Poate sa te duci și sa îți cumperi niște haine noi. Ai putea sa te faci cu măști și sa ai grija de tine și sa te marchezi puțin. Dar nu mult. Fetele sunt mult mai confidente dacă se machiază puțin și stiu ca arat bine. Okey nu trebuie nici sa pari cu*vulita sau ceva. Pur și simplu încearcă sa te liniștești și sa crezi ca totul va fi bine și totul va veni de la sine nu îți face griji

| Hoodooista123 a răspuns (pentru Mi828):

Inteleg si mulțumesc!