| AnonimEtory a întrebat:

nu vreau sa ma luați în ironie sau sa râdeți de mine, vreau răspunsuri serioase fără bătaie de joc.Am 13 ani, iar nici până acum nu mi-a venit prima menstruație si eu cred ca sunt gravida ceva ceea ce este imposibil fiindcă nu am avut contact sexual si nici menstrauatia nu mi-a venit NICIODATA :/.Eu pe data de 16 ianuarie aveam 37.900 si acum am 38.900:/ habar nu am de ce.De 8 săptămâni tot cred în asta si am intrebat-o pe mama daca par schimbată, iar ea îmi spune ca burta mea e la fel si îmi spune sa nu ma mai gândesc la asemenea prostii, voi credeți ca este adevărat ceea ce cred eu? Va rog nu ma luați peste picior am 13 ani, iat mama nu vrea sa îmi spună mai nimic legat de asta vrea sa ma protejeze... vreau sa menționez că din vara am avut o iritatie în zona intima si m-am scărpinat pana am dat de masturbare...Si nu ma pot abtine sa nu o fac, dar din masturbare nu ai cum sa faci copii! Păreri clare sau sfaturi care sa ma ajute sa nu ma mai gândesc la asa ceva!

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ma intreb ce vrea sa demonstreze un troll pretinzand ca e o fata de 13 ani care vine cu o asemenea intrebare? happy

| Issabelle6789 a răspuns:

Nu iti face griji.Nu la toata lumea apare la 13 ani.Eu avea 14 ani deci mai asteapta si nu te mai teme.Nu poti ramane gravida in situatia de fata;-)

| NoctisFive a răspuns:

Clar, esti gravida