| Pufi02 a întrebat:

Povestea mea se afla aici : http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/anul-trecut-in-octombr ie-am-cunoscu-un-baiat-el-era-recent-despartit-de-priete na-1-2-luni-iar-trecusem-prin-ceva-aproape_1/ :)pentru cei interesati...acum problema e ca EL e acasa in Romania, si peste o saptamna merg si eu acasa, si ne vom vedea. M-am hotarat sa ii spun tot ce simt, si sa incerc sa il cuceresc iar dar imi e frica. Se pare ca nu imi e tocmai indiferent...adica am vb acum cateva zile si imi zicea "bebe" alintul pe care mi-l zicea atunci cand era bine totul intre noi.Problema e ca imi e frica sa ii spun ce simt, imi e frica sa nu am respinga sau pierd si prietenia lui.help meee:((( ce sa facccc? Fundita:X

Răspuns Câştigător
| FrunzaDeToamna a răspuns:

Hi.:*
Eu zic sa nu ii zici nimic numa sa fi o pr ff buna sa vezi daca mai simte ceva pentru tine si daca simte incerci sa il saruti si daca vrea si el at inseamna ca si el tine la tine daca nu nu...sad
Sau cum vrei si uh sa ii spui dar eu as face cum am zis eu mai in sus:d...acum si decizia ta conteaza
Sper ca te'am ajutatbig grin

1 răspuns:
| MicroCip a răspuns:

Daca il iubesti ii vei spune dar daca ti frica asteapta poate zice el primul dar iti sugerez sa vorbesti cu el si sa-i zici