| Sol27 a întrebat:

Buna am o intrebare...

fostul meu priete, pe care inca il iubesc insa de care m-am despartit acum ceva timp(el de mine)ma face mereu sa sufar...
chiar daca nu mai vorbesc cu nimeni despre el...chiar daca nu ii spun niciodata nimic tot timpu face si zice chestii sa ma faca sa ma simt prostsigh
de ce?sad

2 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

De tampit!
nu-i arata ca are ceea ce vrea! asa va cauta ceva tot timpul sa te faca sa te simti prost! cand mai face asta zambeste-i in fata si sp c tambit esti! se va simti el mai rau ca tine si sigur nu te va mai face sa te simti rau niciodata de frica sa nu-i mai sp u nimic!

| yomikutzaskumpy a răspuns:

Poate cai pare rau ca v-ati despartit...cel mai bine ar fi sa incerci sa-ti faci un prieten si pe fostul sal eviti cat mai mult