| deiu04tza a întrebat:

prietenul meu e cam suparat pe mine, ne certam des deoarece el e foarte gelos straight face si are ceva cu un fost prieten de.al meu pe care nu il suporta cu care eu numai am nici o legatura tocmai ca sa il multumesc pe el. acum imi cere sa ii fac o surpriza placuta dar are conditia sa nu cumpar gen un ursulet de plus sau etc. si habar n.am ce sa fac... si trebuie pana diseara la 9 si habar n.ammmm :-s... heeeelp pls :-s :*.

3 răspunsuri:
| albertcraiova a răspuns:

De ce stai cu el daca vezi ca e gelos si iti interzice diferite lucruri.mai cere si cadouri.baietii ar trebui sa de-a cadouri fetelor nu invers.
sau daca chiar vrei sa ii dai un cadou ii dai o palma ca e badaran

| lory_2232 a răspuns:

Buna TPU imi place de un bait ma inteleg bine cu el de obicei si as vrea sa stau cu el cum il pot intreba?

| lory_2232 a răspuns:

Buna Tpu imi palce de un bait ma inteleg bine cu el de obicei si as vrea sa stau cu el cum il pot intreba?