| Beckyyy a întrebat:

Sa presupunem ca un baiat si o fata se inteleg foarte bine. Apoi o prietena foarte buna de-a fetei incepe sa vorbeasca cu respectivul baiat. Acel baiat nu mai vorbeste cu fata, ci cu prietena sa. Apoi o ignora si se poarta urat cu fata. Fata aceea incepe sa se poarte si ea urat si asa se ignora reciproc. Ce poate sa-i tune prin cap baiatului ala?!

2 răspunsuri:
| OchiiDinUmbra a răspuns:

Pai poate fata aia i-a spus ceva baiatului asta. ceva ce ai facut tu.ce ai spus..despre baiatul ala.si s-a gandit ca sa inselat in privinta fetei si acum nu mai vrea sa vorbeasca cu ea.asta e cam singura explicatie care o gasesc

| passispass a răspuns:

big grin nu poate sa zica de cat, : -i-auite bai frate cu cine am putut sa stau, isi arata adevarata fata acum... injuraturi etc.