| JuNior1 a întrebat:

Hey TPU...(scuzati-ma pentru scris dar nu stiu fuarte bine gramatica sunt din alta tara sa o zic mai pe inteles)Deci am o mica problema si am nevoi de ajutorul vostru... Urmeaza sa fac dragoste cu prietena mea si faza e ca nu stiu stiu cum s-o fac cum sa incep ce sa fac( nu vreau sa sar pe ea din prima)puteti sa ma ajutati? Multumes pentru ajutor

Răspuns Câştigător
| MrSoapte a răspuns:

Tinere, asculta si baga la cap! N-ai idee ce magie poate face o muzica lenta si, o sticla de vin rosu (dulce, ca le place fetelor)! Incepi cu complimente, o mangai pe picior si pe sani, in timp ce-o saruti, incepi sa-i desfaci primul nasture de la camasa (roaga-te sa n-aiba pulover pe ea)! O saruti pe gat, te joci cu lobul urechii ei...o saruti pe umeri, ii dai jos bretelele de la sutien cu dintii! Mare atentie, totusi...inainte sa pui vinul in pahare, incearca s-o mirosi sa vezi daca a facut dus! E posibil sa miroasa a peste! Mult succes!

| AlexXutzu07 a răspuns (pentru MrSoapte):

Nu totul se rezuma la o GLUMA, citind OPERA ta am observat ca te pricepi de minune, dar : Finalul a explodat singur, mda.

| MrSoapte a răspuns (pentru AlexXutzu07):

Apreciez seriozitatea cu care abordezi mesajul meu! Insa, nimic din cele mentionate de mine...nu sunt aberatii!

| AlexXutzu07 a răspuns (pentru MrSoapte):

Citesc cu atentie fiecare mesaj, poate candva imi va fi de folos in viata sociala. Nu tratez totul ca pe o GLUMA.

| MrSoapte a răspuns (pentru AlexXutzu07):

E posibil sa-ti fie de folos tot ce-am scris eu acolo! Multa bafta!

| Vix999 a răspuns (pentru MrSoapte):

Elegant, n-am ce zice straight face

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu urmeaza sa faci NIMIC. Daca ea doreste, va prelua controlul, daca ea asteapta totul de la tine e o fraiera. Nu ar trebui sa sari pe ea si sa faci nimic. Daca vei reusi sa o faci sa se simta bine, e ok, altfel nici o problema.
Nu uita : scopul este sa va simtiti bine, nu sa v-o trageti! Nu pierdeti nici un concurs!

Răspuns utilizator avertizat
| Trippy a răspuns:

I-ati o bata de baseball leaga-i mainile leag-o la ochi si dai bataie :daca stii la ce ma refer. Poate v-a incerca sa scape.Atunci intervii cu bata de baseball. Daca metoda de mai sus nu o intelegi atuncea sarut-o incet, mangai-o spune-i cuvinte frumoase,.Cat de mult o iubesti.

| IubescRapidBucuresti a răspuns:

O ei cu vorbe dulci o pui capra cu capu in coltu peretelui si ii dai batai o sa iti placa senzatia laughing... glm cel mai frumos e sa va lasati dusi de val sa faceti ce va zice inima ce ti-am zis mai sus e bine sa faci la o pocnitoarewinking

| DiiiaDy a răspuns:

Hmm asa eram si eu cand eram virgina, totul vine de la sine Alex, totul incepe intotdeauna de la un sarut si cateva mangaieri pe tot corpul happy iar apoi veti sti amandoi ce aveti de facut! Succes :*

| JuNior1 explică:

Va multumesc pentru ajutor.....in cheneral stiu cum sa reactionez dar ea e mai timida si ii ompic rusine, desi ia o zis ca ari vrea sa o facem