| BiolanLucian a întrebat:

toti prietenii mei sunt plecati in vacanta, la tara, la mare..etc nu spun ca n-am prieteni, ba chear am dar ei erau cei mai detreaba si cei mai apropiati.

Am intrat pe acest site pentru ca am nevoie de ajutorul vostru, vreau sa ma ajutati sa-mi fac o prietena, da sunt un baiat de 14 ani si vreau o prietena noua, mereu stau cu baietii dar vreau si o fata in veata me-a..cum spune-am vreau o prietena si am nevoie de niste sfaturi cum sa-mi fac o prietena noua ce sa-i spun, daca vad o fata frumoasa pe strada si vreau sa ma inprietenesc cu ea..niste sfaturi, va rog ajutati-ma!

Ps: Dau funda si va rog ajutati-ma, m-ai ales voi fetelor, voi stiti mai binewinking scuzati gramatica (sunt pe telefon).

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Pai iti recomand sa nu-ti fie frica asuma-ti riscul si du-te vorbeste cu fata pe care o placi (orice s-ar intampla nu faci decat sa te perfectionezi pentru data viitoare) fii tu insuti si nu spune minciuni pentru ca mai tarziu ea s-ar putea sa te intrebe despre una dintre minciuni si sa te prinda ca ai mintit-o ceea ce iti va distruge aproape toate sansele pe care le aveai, nu uita intodeaunaq sa zambesti ( sa fie relaxat nu fortat)poate sa aiba si 16 ani deci ai incredere in tine caci altfel nu ai sanse nu merge la ea cu frica de a te respinge, mergi la ea cu incredere si ca si cum ar fi ceva normal (fetelor nu le plac balbaitii si pampalaii, prefera un baiat sigur pe el. Sper ca sfaturile mele te-au ajutat si mult succes la gasit o fata frumoasa si de treaba. P.S. daca nu-ti iese din prima nu trebuie sa te descurajezi sau sa-ti scazi preferintele.

| BiolanLucian explică (pentru ghostlabbrador77):

Pana acum cel mai bun raspuns iti multumesc, m-ai astept raspunsuri!

| ghostlabbrador77 a răspuns (pentru BiolanLucian):

Multumesc ca il consideri cel mai bun raspuns happy

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Iesi afara cu prietenii, mergeti la plimbare, cu cortul undeva, cunoaste lume, fi sociabil.