| MariusS_5528 a întrebat:

Hey TPU

Sunt baiat am 17 ani si as vrea o schimbare de look sau ceva pentru a arata mai binehappy
Fetele in special sa-mi spuna cum ar vrea sa fie un baiat, ma refer la [Haine, freza, parfumul care va place sa-l aiba un baiat stiu ca nu toate aveti aceleasi gusturi dar. big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EsarfaRozZ a răspuns:

Deci, ca sa te placa cineva (o fata, in cazul tau) trebuie prima data sa te placi tu pe tine, sa ai incredere in tine si apoi sa fi tu insuti, sa te comporti normal, nu sa iti iasa cuvintele fortat sau ceva de genu.

sincer iti spun ca ma uit la hainele unui baiat. imi place sa aive haine frumoase, sa i stea bine, sa stie cum sa se imbrace, si cum sa poarte hainele respective. Imi plac baietii cu stil.
freza nu stiu ce sa zic, fiecarui baiat i sta bine cu alta freza, in functie de culoarea ochilor, forma fetei, atitudine, etc.nu as sti sa iti spun exact ce freza sa iti faci, e important sa gasesti una cu care sa iti stea bine.

parfumul, si el e important, cauta unul nu foarte puternic, sa te miroase si omul de pe celelalt trotuar cand mergi pe strada [laughing]. sa fie unul care miroase bine, si sa nu fie tare. finut, elegant, e mai bine, decat ca toti coalarii ce se dau cu toata sticluta de parfum odata laughing

sper ca te-am ajutattongue succesbig grin

| Meandjustme a răspuns:

Adevarul e ca aparenta conteaza foarte mult. Asta e crudul adevar.Inteligenta bineinteles conteaza la un baiat cat si cultura si umorul.(din punctul meu de vedere).
Acuma iti spun cum imi plac mie baietii fizic vb.
Mult stil, hainele sa te reprezinte dar sa fii cool in acelasi timp.Cat despre freza aici intr-adevar conteaza, si anume depinde de forma fetei, ochi dar eu prefer baietii cu parul mai lungusor. adica sa aiba o anumita forma.Cat despre parfum nu prea conteaza ce brand e.e ok daca miroase bine.