| GreeNWooD a întrebat:

Imi place o fata. Cum sa fac sa ma placa/observ in bine. Faza cu fii tu insati nu merge. Vreau idei de schimbare (look, freza, mers...etc.). Fetele, ce va place la un baiat?

Răspuns Câştigător
| HeartBreaken a răspuns:

Ok deci tu chiar crezi ca cu un mers schimbat si cu nu mai stiu eu ce comportament nu stiu de care ii vei castiga increderea?
Poi eu sunt fata si sincer imi place ca baiatul de care suntindragostita sau care vrea sa-mi arate ca tine la mine sa fie gen... adica uite :
- imi place cand imi ia apararea chiar si daca e in gluma
-imi place cand e atent si observa daca am facut o schimbare chiar si daca doar mi-am aranjat parul putin diferit.
- imi plac baieti gen Bad Boy ddar desigur depinde dar stii cum se zice : " Imi plac fetele cuminti, ca-s innebunite dupa baieti rai de fapt!"
- Cred totusi ca un look gen Bad Boy ajutawinking Si freza la fel dar nah nu toate fetele se uita doar la aspecthappy
- Incearca sa fi alaturi de ea cand are nevoie... De exemplu are o problema dificila spune-i ca totul va fi bine si ca va trece si asta

Nah cam atattongue Sper ca te-am ajutat si mult succes
Ti pop :*

3 răspunsuri:
| roxycool a răspuns:

Baieti slabi nu grasi freza coool cu breton intr-o parte si care sa nu fie tocilari

| emooo a răspuns:

Ce zici de emo, la inele fete la plac baieti seroisi si mistoinbracati vezi ce faci si tu

| alinushaly a răspuns:

Freza: ti-o poti schimba... poti sa te tunzi lateral si sa iti lasi ciuf in fata sau breton, imbracamintea: o pereche de jeens sau blugi, un trciou si un plovaras pe deasupra combinat cu o esarfa poti sa porti tenesi, sau mocasini depinde cum vrei tu, acum privind celelalte lucruri.o fata nu o cuceresti doar cu imbracamintea: trebuie sa fii sensibil intelegator sa ii dai de inteles ca o iubesti.sa nu fi badaran sau daca nu iti place ceva la ea poti sa ii spui dar nu direct ia-o cu incetu, tu da-i de inteles ca o placi fii atent cu ea, iar dupa ce vezi ca o sa ii placa de tine poti sa o intrebi daca vrea sa fie cu tine.

sper ca ti-am fost de folo succes