| TeREe a întrebat:

sunt f. confuza eu acuma stau cu un baiat la care nu simt nimica si eu inca vorbesc cu fostul meu prieten si suntem pe punctul de a ma inpaca cu el. si nu stiu ce sa fac...

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Dar ai enervat rau peretele ala de iti transmite "f u ck you".
probabil a vazut cum scrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija-ciorba reincalzita numai are acelasi gust- pune in balanta ce vrei ce iubesti, daca ti se ofera ce ai nevoie de cel de langa tine-sentimental-ma refer, apoi ia o decizie. succes.

| TeREe explică (pentru anonim_4396):

Da acesta cu care sunt acuma imi ofera sentimente afectiune dar eu nu pot sa ii dau nimica in schimb.

| benga94 a răspuns:

De ce stai cu acest baiat daca inca nu l-ai uitat pe fostul si inca vorbesti cu el? Poate baiatul asta a inceput sa tina la tine is tu doar tiai batut joc de el si tii legatura cu fostul, impacate cu fostul da gandeste-te ca poate te certi iar cu el si iar faci altu si poate iar te impaci cu fostul si in felul asta baieti vor spune ca esti cur.va ca stai si cu ala si cu ala chiar daca nu ai facut nimic cu unii din ei da aia e asa se interpreteaza asa ca sfatul meu e sa o gindesti bine.

| myrko a răspuns:

Sa alegi ce iubesti.

| xBlindBeauty a răspuns:

Urat ce-ai facut dar nimeni nu poate sa te judece. Spune-i ca vrei sa v-a despartiti si gata n-are rost sa-i faci sperante degeaba happy. bafta

| TeREe explică (pentru xBlindBeauty):

Mda dar eu nu am stiut ca o sa ma impac cu fostul meu si ca iubirea noastra o sa reziste si o sa trecem peste toate problemele chiar daca ne certam de 2 zile nu nu vorbim.