| CuriousGirl7 a întrebat:

(Sunt noua aici) big grin
Nu vreau sa par obsedata, dar am si eu intrebari despre kisses si sex happy
Imi puteti povesti[mai detaliat] prima voastra noapte de dragoste? Sau primul sarut? :3
Dau FUNDA si VOT.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrea nimeni sa spuna, vom ajunge si noi si vom vedea

| mada1820 a răspuns:

Nu cred ca este nimeni dispus sa-si dezvaluie intimitatea personala.

| CuriousGirl7 explică (pentru mada1820):

Nu am obligat pe nimeni sa o faca. Si atat timp cat nu sunt informatii despre persoane, raspunsurile sunt ca si anonime!

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns (pentru mada1820):

Parerea ta. Noi ti-o respectam...

| mada1820 a răspuns (pentru AntonyaCeaCurioasa):

Normal!

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Pai avand in vedere ca eu am 14 ani primul meu sarut l-am avut la 13. Baiatul respectiv era tare rusinos si intr-o noapte cand stia ca sunt singura acasa (parintii mei plecasera la o veche amica de-a lor ) a venit si mi-a pus un trandafir la geam. chestia e ca nu stiam cine l-a pus si ajunsesem la pragul disperarii findca de doua saptamani imi tot punea la geam cate un trandafir, dar intr-o noapte m-am strecurat si am pandit sa vad cine ii tot punea. Cand l-am prins pe baiatul asta (pe el chemantul Paul) am ramas asa putin uimita am stat de vorba si dupa m-a intrebat daca il plac iar eu nu am mai apucat sa-i raspund ca el m-a si sarutat si eu am ramas asa... happy

| rena33 a răspuns:

Primul sarut a fost o prostie,nu am simtit nimic pentru el,la fel si prima noapte de dragoste, a fost dureros, acel baiat ma rupt de realitate, m-a amagit si m-a facut sa nu mai fiu eu, sunt tot trista mereu.